Get Adobe Flash player

COLORIMO  LUB    LACOBEL

Szkło dekoracyjne Colorimos lub Lacobel jest szkłem lakierowanym nowej generacji, przeznaczonym do różnego typu zastosowań wewnętrznych, także w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności (łazienki, kuchnie, zastępując płytki ścienne itp.).

Używane do wykańczania powierzchni ścian lub mebli, łączy estetykę lśniących, nasyconych kolorów z trwałością szkła. Wyszukane, świetliste kolory szkła harmonijnie współgrają z elegancją naturalnych materiałów, takich jak drewno, metal, kamień, itp., pełniąc funkcję dekoracyjną.

Na zamówienie może zostać poddane zindywidualizowanej obróbce krawędziowej lub piaskowaniu.

Szkło dekoracyjne Lacobel jest szkłem lakierowanym, którego kolorową, nieprzezierną powierzchnię uzyskuje się dzięki procesowi nakładania i wyżarzania bardzo trwałej i odpornej powłoki lakieru na jednej ze stron tafli.

Szkło łączy w sobie estetykę lakieru z połyskiem szkła. Dzięki unikalnej technologii produkcji szkło może być używane wszędzie tam, gdzie ważną rolę odgrywa kolor, nawet w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, takich jak kuchnie i łazienki. Jest ono łatwe w obróbce i montażu. Po zamontowaniu jest bardzo trwałe i nie wymaga specjalnych zabiegów konserwacyjnych, gdyż powłoka lakieru chroniona jest przez szkło.

SZEROKA GAMA KOLORÓW!!! SZYBKI MONTAŻ!!! NISKA CENA!!!

Odwiedź naszą siedzibę w Krakowie i już dziś skorzystaj z oferty szkła dekoracyjnego Lacobel!

 

SGG 01 migdałowy
SGG 02 kość słoniowa
SGG 03 żółty
SGG 08 błękitny
SGG 09 morski
SGG 12 biały
SGG 15 zielony
SGG 20 czarny
SGG 21 czerwony
SGG 170 szary

COLORIMO